GO! ATHENEUM BRAKEL GAAT NAAR SURINAME

Sinds vorig schooljaar heeft het Atheneum van Brakel een Scholenband opgebouwd met de H.J. De Vriesschool in Saramacca (Suriname). Het doel is om Noord-Zuid relaties uit te bouwen met het oog op educatieve en interculturele uitwisseling en wereldburgerschapseducatie. In januari 2018 zullen 3 leerkrachten op werkbezoek gaan in Suriname. De bedoeling is om de raakvlakken en diversiteit tussen onze school en de Surinaamse school nog beter te ontdekken. Onze leerlingen hebben reeds verschillende projecten gedaan o.a. wafels gebakken, recepten uitgewisseld, Surinaamse groenten gekweekt, ons land voorgesteld via filmpjes, … Meer info over onze Scholenband vinden jullie op de schoolwebsite (www.atheneum-brakel.be) en dan gewoon doorklikken op de link van Scholenbanden. Onze directeur, mevr. De Schepper, is fier met de opgebouwde Scholenband en hoopt dat tijdens het schooljaar 2018 – 2019 onze Surinaamse bevriende leraren een bezoek brengen aan onze school!

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.