Projectdag wereldburgerschap

Op dinsdag 23 mei vond er op onze school een projectdag plaats. Deze dag kaderde in het teken van “wereldburgerschap”. Er werden verschillende workshops georganiseerd. Zo was er een zwerfvuilactie, containerparkbezoek, bezoek aan het gemeentehuis en rusthuis, workshop “wereldhapjes”, stopmotion, EHBO, proefjes in het labo, muziekkwis, relaxatietechnieken, yoga, kunstworkshop, scholenband met Suriname, workshop in het atelier in verband met techniek en technologie, caf├ępraat en migratie, media en beeldvorming, diversiteitskwis, tentoonstelling Gaia in combinatie met een kwis, gesprek met de regisseur van “the art of becoming” en last but not least hebben wij de Iraanse activiste Darya Safai mogen verwelkomen op onze school. Het werd een uitermate leerrijke, interessante projectdag!

Het prachtige resultaat van de stopmotion kan je hieronder bekijken!

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.